Parkování Letiště Brno

Letiště Brno se nachází na okraji jihovýchodního Brna. Tato lokalita v městské části Brno-Tuřany byla logicky vybrána jako nejlepší volba pro umístění takto rozsáhlého letiště. Letiště Brno je perspektivní letiště ve Střední Evropě se strategickou polohou s rychle narůstajícím provozem. Dobrá infrastruktura, doprava a možnost parkování u letištních odbavovacích hal je nutností. Městkou částí Brno-Tuřany vede nejdelší česká dálnice D1, která je nedaleko brněnského letiště a je tak pohodlnou volbou jak se dostat k letišti.

Parkování Letiště Brno

Přesněji řečeno na 201 km ze směru Praha, je sjezd na městkou část Slatina ze které vede viditelně označení odbočka na Letiště Brno v Tuřanech. Doprava hromadnou městkou dopravou i z centra Brna je možná několika pravidelnými autobusovými linkami, které běžně jezdí v intervalech 60 minut. Pro zaparkování vozidel je bezprostředně u těchto hal velké hlídané parkoviště s kapacitou pro 200 vozidel. Parkoviště je hlídáno ostrahou. Toto parkoviště provozuje Air Service Brno s možností dlouhodobého parkování za přijatelné ceny.

Ty se pohybují na 30,-Kč za hodinu a při dlouhodobém parkování u Letiště Brno je cena 250,-Kč za první den a 150,-Kč za každý další započatý den. Parkování na 14 dní stojí tedy 2050,-Kč. Jako levnější alternativa pro parkování u letiště se nabízí hlídané parkoviště v části Brno-Bohunice, ze kterého je nezbytné dojet na Letiště Brno TAXI službou nebo Městskou hromadnou odpravou. Letiště Brno se tak snaží zákazníkům poskytnout kvalitní služby nejen ve vzduchu v letadle, ale i na zemi a nabídnout tak hlídané parkoviště pro váš vůz za příznivé ceny vybavené ostrahou, kamerovým systémem a oplocením.

Další doporučené weby HotelyLondyn.cz - HotelyPariz.cz, UbytovaniVarsava.cz, UbytovaniBrusel.cz, NewYorkTravel.cz a další